Off Festival, Poland

  Dates

  • August 4, 2017 to May 6, 2017

  Tickets

  Links

  Off Festival, Poland

  Facebook Posts

  No upcoming events

  LOAD MORE>>>

  Updated news from Off Festival

  Facebook Posts

  3 days ago

  OFF Festival

  Już 3 listopada kolejny koncert w ramach Something Must Break! Tym razem na scenie Małopolski Ogród Sztuki wystąpi Phil Elverum z projektem Mount Eerie. Ostatnie wydawnictwo artysty - „A Crow Looked at Me" to przełamujący konwencje muzyczne koncept album.
  Przypominamy, ze uczestnicy OFF Festivalu mogą kupić bilety z 20% zniżką!
  //
  As of November 3rd, another Something Must Break concert! This time, Phil Elverum will be performing on Małopolski Ogród Sztuki with Mount Eerie. "A Crow Looked at Me" is a breakthrough concept album.
  We remind that OFF Festival participants can buy tickets with 20% discount!Mount Eerie to drugi wykonawca projektu Something Must Break, którego kuratorem jest Artur Rojek. Artysta wystąpi 3 listopada na scenie Małopolskiego Ogrodu ...
  ... See MoreSee Less

  Video image

   

  Comment on Facebook

  ojej!!

  3 days ago

  OFF Festival

  Koncerty pełne życia, radości, kolorów to na OFFie częste zjawisko, ale mało który mógłby się równać z występem Konono n°1. Z tym większym żalem przyjmujemy wiadomość o śmierci Augustina Mawangu Mingiedi, muzyka tej kongijskiej formacji. I dziękujemy za wspaniałe emocje. ... See MoreSee Less

  Koncerty pełne życia, radości, kolorów to na OFFie częste zjawisko, ale mało który mógłby się równać z występem Konono n°1. Z tym większym żalem przyjmujemy wiadomość o śmierci Augustina Mawangu Mingiedi, muzyka tej kongijskiej formacji. I dziękujemy za wspaniałe emocje.
  LOAD MORE>>>

  2016’s Event video

  1

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here