Shellac at Off Festival 2017

OFF FESTIVAL NEWS

Facebook Posts

3 days ago

OFF Festival

Już 3 listopada kolejny koncert w ramach Something Must Break! Tym razem na scenie Małopolski Ogród Sztuki wystąpi Phil Elverum z projektem Mount Eerie. Ostatnie wydawnictwo artysty - „A Crow Looked at Me" to przełamujący konwencje muzyczne koncept album.
Przypominamy, ze uczestnicy OFF Festivalu mogą kupić bilety z 20% zniżką!
//
As of November 3rd, another Something Must Break concert! This time, Phil Elverum will be performing on Małopolski Ogród Sztuki with Mount Eerie. "A Crow Looked at Me" is a breakthrough concept album.
We remind that OFF Festival participants can buy tickets with 20% discount!Mount Eerie to drugi wykonawca projektu Something Must Break, którego kuratorem jest Artur Rojek. Artysta wystąpi 3 listopada na scenie Małopolskiego Ogrodu ...
... See MoreSee Less

Video image

 

Comment on Facebook

ojej!!

3 days ago

OFF Festival

Koncerty pełne życia, radości, kolorów to na OFFie częste zjawisko, ale mało który mógłby się równać z występem Konono n°1. Z tym większym żalem przyjmujemy wiadomość o śmierci Augustina Mawangu Mingiedi, muzyka tej kongijskiej formacji. I dziękujemy za wspaniałe emocje. ... See MoreSee Less

Koncerty pełne życia, radości, kolorów to na OFFie częste zjawisko, ale mało który mógłby się równać z występem Konono n°1. Z tym większym żalem przyjmujemy wiadomość o śmierci Augustina Mawangu Mingiedi, muzyka tej kongijskiej formacji. I dziękujemy za wspaniałe emocje.
LOAD MORE>>>
1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here